ادامه مطلب


آیا به دنبال برنامه ای برای انتشار بازی های آینده برای سال 2022 هستید؟

شما در جای مناسب هستید. ماه‌های آینده (و فراتر از آن) مملو از بازی‌های جدید فراوان هستند. بنابراین فروشگاه لاجی مارکت با ارائه این مقاله تا به شما اطلاع دهیم که چه زمانی میتوانید بازی ها رو دریافت کنید و به شما اجازه می‌دهیم سال خود را در زمینه بازی برنامه‌ریزی کنید.

سال 2022 از نظر عرضه‌های قابل توجه بازی، سالی آرام بوده است، اما با توجه به اینکه توسعه‌دهندگان همچنان قدرت PS5 و Xbox Series X را به حداکثر می‌رسانند و تعداد انگشت شماری از فیلم‌های پرفروش پیش از پایان سال در راه هستند، هنوز بازی‌های زیادی وجود دارد. ما به طور خاص به Call of Duty: Modern Warfare 2 و God of War Ragnarok توجه کرده‌ایم که قرار است به ما نشان دهند آخرین سخت‌افزار دقیقاً چه توانایی‌هایی دارد. اما این فقط گیمرهای پلی استیشن و ایکس باکس نیستند که از همه لذت می برند. Nintendo Switch برای یک سال قدرتمند دیگر در حال آماده شدن است، با Splatoon 3، و Mario + Rabbids Sparks of Hope برای سال 2022 برنامه ریزی شده است.

در همین حال، بازیکنان رایانه شخصی و لپ تاپ های گیمینک شرکت Heroes 3 و Warhammer 40,000: Darktide را دارند که منتظر آن هستند. و فراموش نکنید، بسیاری از این پلتفرم‌ها برای پلتفرم‌های متعدد، از جمله PS4 و Xbox One عرضه می‌شوند، بنابراین چیزهای زیادی برای مشغول کردن و لذت بردن از بازی برای شما وجود خواهد داشت.شما با خرید لپ تاپ گیمینگ مناسب می توانید در هر مکان و زمان از بازی کردن لذت ببرید.

بازی horizon

لیست بازی های مورد انتظار در ماه های آینده سال 2022

بازی evil dead

بازی cuphead

با خرید محصولات گیمینگ لاجیتک از فروشگاه لاجی مارکت از بازی کردن لذت ببرید.

برای خرید ماوس گیمینگ لاجیتک کلیک کنید.

برای خرید کیبورد گیمینگ لاجیتک کلیک کنید.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید